×

Rolety sterowane – wygoda i praktyczne zalety!

Rolety sterowane – wygoda i praktyczne zalety!

Sterowanie domowymi roletami ma dziś szczególne znaczenie w przypadku dużych mieszkań, w których z jednej strony mam wiele dających światło okien, a z drugiej na samą myśl o codziennym bieganiu między pokojami i podnoszeniu, a następnie opuszczaniu rolet o właściwej porze, dosłownie przechodzą nas dreszcze.

Im więcej okien, tym większy kłopot. Jak go rozwiązać?

Smart home – sterowanie roletami

Odpowiedzią są nowoczesne systemy sterowania, dzięki któremu przy pomocy pilota czy posiadanej na smartfonie aplikacji, możemy za pomocą jednego kliknięcia podnieść rolety na oczekiwaną wysokość (np. z rana) lub opuścić je do dołu (wieczorem, czy w ciągu słonecznego dnia, gdy mieszkanie zbyt mocno nam się nagrzewa. Smart home czyli sprytny dom to opcja, którą warto rozważyć już na etapie montowania rolet: jego wprowadzenie będzie wtedy prostsze i bardziej wydajne. Sklep internetowy z nowoczesnymi dotykowymi włącznikami i sterownikami to miejsce, do którego powinniśmy się udać i po poradę i po komplet akcesoriów koniecznych do stworzenia takiego sprytnego, domowego sterowania roletami. Przykład: Welaik, oficjalny dystrybutor sprzedający m.in nowoczesne gniazdka i kontakty, włączniki dotykowe Tuya, różnego rodzaju wyłączniki i wszystko to, czego potrzebujemy, by inteligentny dom ułatwiał nam jego codzienne użytkowanie.

Jak w praktyce działa takie sterowanie?

Jeśli szukasz systemu, który pozwoli ci najsprawniej zarządzać sterowaniem, to warto tu postawić na połączenie inteligentnej technologii z aplikacją. Posiadana w smartfonie pozwoli ci w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć ten punkt systemu, na którym akurat ci zależy. Wygodnie steruj roletami dzięki aplikacji Tuya – to dziś jedna z najpopularniejszych na rynku, która dopasowana jest do wszystkim najważniejszych potrzeb w zakresie technologii smart home. Do podnoszenia, opuszczania do połowy czy całkowitego zasłonięcia rolet wystarczy w jej przypadku jeden przycisk, ale równie dobrze można wykorzystać włącznik czy wyłącznik dotykowy, jeśli dobierze się go jako alternatywę czy dodatek do samej aplikacji.

Dotykowe kontakty idealnie współpracują z aplikacją Tuya i Smart Life, zarówno na smartfony, jak i na tablety. Można je również bezproblemowo zintegrować z Google Home i Amazon Alexa, a następnie sterować roletami poprzez jasne polecenia głosowe.

Bez dodatkowych bramek, adapterów, portów czy innych rzeczy, jakie spotykało się w starszych technologiach.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter