×

Romantyczna sypialnia

Romantyczna sypialnia

Romantyczna sypialnia to marzenie wielu małych dziewczynek. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zrealizować je w dorosłym życiu, kiedy już dysponujemy własnym mieszkaniem, czy domem. Warto jednak zachować przy tym nieco umiaru i zdrowego rozsądku tak, aby nasza sypialnia nie prezentowała się karykaturalnie.

1380762_prom_candlesSzczególnie dużo uwagi należy poświęcić doborowi łóżka. Tak jak w przypadku każdej sypialni powinno być ono przede wszystkim duże i wygodne. Jeśli decydujemy się na baldachim, nie powinien on być zbyt duży, a przede wszystkim nie powinien utrudniać wygodnego korzystania z łóżka.

Pozostałe meble do sypialni w romantycznym stylu powinny być utrzymane w podobnym charakterze. Warto rozważyć chociażby umieszczenie w niej komódki czy toaletki ozdobionej techniką decoupage.

UWAGA! Trzeba wziąć pod uwagę również zdanie swojego partnera. Nie każdemu mężczyźnie odpowiada sypialnia w czysto romantycznym stylu, dlatego czasem trzeba poszukać kompromisu.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

meblik

To nie tylko marzenie małych ale i dużych dziewczynek:)
U nas w sypialni wisi na ścianie takie delikatna fototapeta, na którą pada przyjemne światełko z lampki na nocnym stoliku (taka: http://sklep.enthusiastic.pl/oswietlenie/115-lampa-stolowa-babylon.html) i oczywiście do tego obowiązkowa jasna (ale nie biała) pościel. I wtedy jest romantycznie, i no wiecie „warunki” są;)
A świeczuszki to tylko tak raczej okazyjnie

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.