×

Świąteczne dekoracje po świętach

Świąteczne dekoracje po świętach

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia mamy już za sobą, nie oznacza to jednak, że musimy pozbywać się wszystkich świątecznych dekoracji. Z powodzeniem możemy cieszyć nimi swoje oczy jeszcze co najmniej przez miesiąc. Już teraz możemy rozejrzeć się też za świątecznymi dekoracjami, które umieścimy w swoich domach w przyszłym roku.

W czasie świątecznych wizyt u znajomych i rodziny z pewnością spotkałeś ozdoby, które szczególnie przypadły Ci do gustu. Żeby o nich nie zapomnieć, zapisz pomysły na kartce. Moda na świąteczne dekoracje jest ponadczasowa – trudno spodziewać się na przykład, że w przyszłym roku pierniki nie będą już na czasie!

Jeśli chodzi o choinki, zgodnie z katolicką tradycją trzyma się je w domach nawet do 2 lutego. Jeśli jednak w tym roku postawiliśmy na żywą choinkę, z której osypują się igły, nie ma sensu trzymać jej tak długo. Pół-łyse drzewko nie będzie się dobrze prezentowało i przysporzy nam pracy przy sprzątaniu.

Niektóre świąteczne dekoracje z powodzeniem można trzymać w domu przez cały rok. Lampki w kształcie gwiazdek będą doskonale prezentowały się w dziecięcym pokoju. Gwiazdy betlejemskie w stroikach można wymienić na inne kwiaty, a świeczki wykorzystać w innych aranżacjach.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.