×

Świąteczne dekoracje

Świąteczne dekoracje

Wraz ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia coraz więcej myślimy o świątecznych dekoracjach. Większość z nas chce wprowadzić do wystroju akcenty, dzięki którym w naszych domach i mieszkaniach zapanuje świąteczna atmosfera. Od czego zacząć?

Najlepiej od rozwieszenia lampek. Od kilku lat wykorzystuje się je nie tylko do dekorowania choinek, ale i okien, luster, czy obrazów. Możliwości jest całe mnóstwo. Kolor i kształt lampek możemy dostosować do swoich indywidualnych upodobań. Kolorowe światełka świetnie prezentują się w dziecięcych pokojach, zaś diodowe lampki będą dobrym wyborem w przypadku nowoczesnych wnętrz.

W pokojach warto ustawić także świece w świątecznych stroikach. Ich migotliwe światło ociepli aranżację każdego wnętrza i umili nam zimowe wieczory.

Na drzwiach możemy natomiast zawiesić wianek wykonany z choinkowych gałązek. Wystarczy dodać do niego kilka bombek lub kolorowych łańcuchów, by stworzyć efektowną dekorację. Gotowy stelaż wianka kupimy chociażby w kwiaciarni.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

meblik

Czytaliśmy też, że http://ogrodosfera.pl/lawki-ogrodowe fajnie się dekoruje pod kątem świat – że można na takich ogrodowych ławkach ponaczepiać lampiony, światełka i gwiazdki i wyglądą tak, jakby to były ławki świętego Mikołaja:)
Fajne pomysły ludzie mają

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.