×

Świecące kule na ścianie – 7 modnych propozycji

Świecące kule na ścianie – 7 modnych propozycji

Szukasz oświetlenia ściennego, które wpisuje się w najmodniejsze trendy aranżacyjne? Mamy dla Ciebie idealną propozycję – lampy ścienne kule, które dostępne są obecnie w wielu nowoczesnych i klasycznych odsłonach.

Wykonane z transparentnego, mlecznobiałego lub kolorowego szkła, kuliste klosze, spoczywające na dekoracyjnej lub minimalistycznej konstrukcji tworzą trend, który pojawia się w wielu współczesnych aranżacjach wnętrz i króluje na targach oświetleniowych już od kilku lat. Lampy ścienne kule są ponadczasowe, stylowe i eleganckie. Zobacz 7 modeli, których centralnym elementem jest właśnie kulisty klosz.

1. Lampa ścienna MONTE

Kinkiet MONTE to klasyka gatunku w segmencie święcących kuli. Znajdziesz tutaj szklany, biały, okrągły klosz i złotą, ale nierzucającą się zbytnio w oczy podstawę. Całość daje propozycję elegancką i ponadczasową, pasującą do wielu aranżacji, zwłaszcza minimalistycznych i klasycznych. Kula skrywa technologię LED, zapewniając wyraziste, przytulne światło.

2. Lampa ścienna WINDO

LEDowy kinkiet WINDO jest podobny do modelu MONTE. Również posiada uniwersalną, ponadczasową, minimalistyczną stylistkę ze świecącą, białą kulą w roli głównej. Pasuje do różnych pomieszczeń i wystrojów. Dzięki wydłużonemu ramieniu, prezentuje się intrygująco i bardzo elegancko.

3. Lampy ścienne MORED

Kolekcja MORED umożliwia personalizację Twojej lampy ściennej w zakresie ilości kulistych kloszy (1 lub 2), rodzaju zastosowanego szkła (transparentne lub mleczne) oraz koloru metalowej podstawy (stare złoto lub błyszczący chrom). Dzięki temu, z łatwością uzyskasz design na miarę swoich wnętrz.

4. Lampa ścienna OLIVIA

To oryginalna i praktyczna propozycja oświetlenia ściennego o surowym, typowo przemysłowym designie. Lampa posiada kulisty klosz, wykonany z delikatnie przydymionego, transparentnego szkła. Skutecznie doświetli i ozdobi przestrzenie industrialne, loftowe, minimalistyczne, rustykalne, vintage i retro. Funkcja regulacji wychylenia klosza zwiększa wygodę użytkowania.

5. Lampy ścienne ASTRAL

W kolekcji ASTRAL znajdziesz 2 lampy ścienne: krótką oraz długą z kloszem elegancko zawieszonym na długim, dekoracyjnym łańcuszku. Oba modele posiadają okrągły, szklany, transparentny klosz o efektownie tłoczonej strukturze oraz ozdobną, metalową konstrukcję w kolorze starego złota. Oświetlenie to najlepiej współgra ze stylistyką modern classic, retro i glamour.

6. Lampa ścienna UNITRA

Minimalistyczna lampa ścienna UNITRA subtelnie doświetli Twoje wnętrza. W zależności od wybranego modelu, na czarnej podstawie może się znaleźć 1 lub 2 mlecznobiałe, kuliste klosze. Lampa pasuje do różnych pomieszczeń i aranżacji, w szczególności do wystroju nowoczesnego.

7. Lampa ścienna SENES

W modelu SENES wzrok przyciąga dynamiczna, złota konstrukcja, na której spoczywają 2 kuliste klosze z przeźroczystego szkła. Lampa świeci wyrazistym światłem i jest energooszczędna, dzięki technologii LED. Będzie dobrze wyglądać we wnętrzach nowoczesnych, industrialnych i minimalistycznych.

Wybór świecących kul – nie tylko na ścianę, jest dzisiaj ogromny. Jesteśmy pewni, że uda Ci się znaleźć modne i idealnie dopasowane oświetlenie ścienne do urządzanych wnętrz.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.