×

Sypialnia i feng shui

Sypialnia i feng shui

Zasady feng-shui z dnia na dzień zyskują na popularności. Coraz więcej z nas decyduje się, by urządzić swoje mieszkanie zgodnie z nimi. Nawet jeśli nie mają żadnego faktycznego wpływu na nasze życie, z pewnością nie zaszkodzą. O czym powinniśmy pamiętać, urządzając sypialnię w zgodzie z feng-shui?

1210525_sweet_dreamsKluczowe znaczenie ma odpowiednie ustawienie łóżka. Powinno ono przylegać jednym bokiem do ściany. W żadnym razie nie powinno być ustawione na przeciwko drzwi. Na wprost łózka nie powinno znajdować się również lustro.

Materiał, z którego wykonano lustro także ma duże znaczenie. Najlepiej sprawdzają się łóżka o ramach wykonanych z naturalnego drewna i łagodnych, opływowych kształtach. Odradza się z kolei modele z metalowymi ramami oraz łóżka wodne.

W sypialni nie powinny znajdować się urządzenia wytwarzające promieniowanie elektromagnetyczne, a więc telefon, czy komputer. Na czas snu najlepiej wynieść je do sąsiedniego pomieszczenia.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

2 comments

meblik

Feng shui jest dzisiaj bardzo modne jeśli chodzi o aranzację wnętrza. Nawet oświetlenie jak wybieraliśmy (tu: sklep z lampami) to też pytaliśmy o radę znajomą od feng shui.
Wszystko musi byc na TIP TOP.

Katarynka

Ja tak bardzo sie nie kierowałam zasadami feng shui przy urządzaniu sypialni, i wcale nie śpi mi się w niej przez to mniej wygodnie:)Mam wygodne łózko, dopasowane szafki nocne ( z http://www.brw.com.pl/szafki_nocne/?m=5,sypialnia, dywan energetyczny i miodowe ściany.
I bez tv oczywiście – u mnie w sypialni nie ma miejsce na filmy:)

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.