×

System Flow Comfort – nowa jakość filtracji wody w Twoim domu!

System Flow Comfort – nowa jakość filtracji wody w Twoim domu!

Przefiltrowana, smaczna woda prosto z kranu w Twoim domu? To możliwe! Wszystko dzięki filtrom przepływowym – łatwym w montażu, wygodnym w użytkowaniu i korzystnym dla portfela!

Filtrowanie wody staje się standardem. W wielu gospodarstwach domowych znajdziemy dzbanki z filtrem, coraz częściej możemy też spotkać na zewnątrz osoby z butelkami filtrującymi. Nic dziwnego. Filtrowanie wody jest dużo tańsze niż kupowanie butelkowanej wody mineralnej czy źródlanej. Różnica jest znacząca także biorąc pod uwagę zakup dzbanka, wymiennych filtrów czy filtra przepływowego.

Ponadto, dzięki filtrowaniu zwiększa się dostępność do smacznej wody. Nie musimy wychodzić po nią do sklepu, nie ma też obaw, że się skończy. By się jej napić, wystarczy odkręcić kran i przelać ją do dzbanka lub – jak w przypadku filtrów przepływowych – bezpośrednio do szklanki! Dzięki łatwiejszemu dostępowi możemy z kolei pić więcej i lepiej nawadniać organizm co jest szczególnie istotne zwłaszcza latem, przy dużych upałach. Dlaczego warto zainwestować w filtr przepływowy?

System Flow Comfort – co to takiego?

Flow Comfort to nic innego jak zaawansowana technologia filtracji wody oparta na kilku stopniach poprawy jej jakości – zamknięta w jednym wkładzie filtrującym. Znajdują się w nim warstwa z włókniny polipropylenowej, która usuwa zanieczyszczenia mechaniczne takie jak np. piasek, rdzę czy żwir, złoże żywicy jonowymiennej, które redukuje sole wapnia i magnezu chroniąc urządzenia AGD przed kamieniem, a także warstwa z węgla aktywnego, która poprawia smak, zabarwienie i zapach wody niwelując związki chloru. Dodatkowo, wkład w systemie Flow Comfort wyposażony jest w filtr azotanowy, który ma zastosowanie szczególnie w domach jednorodzinnych z własnym ujęciem, gdzie do wody mogą przedostać się szkodliwe dla zdrowia, pochodzące z okolicznych pól i nieszczelnych szamb azotany oraz metale ciężkie i substancje organiczne.

System Flow Comfort to jednak nie tylko filtracja. Wkład pozwala także na regulację poziomu redukcji twardości węglanowej dzięki specjalnej głowicy. Szukasz filtra przepływowego do swojego domu? Więcej o systemie Flow Comfort dowiesz się na https://dafi.pl/system-dafi-flow-comfort-filtr-d1-do-wody-pitnej-pod-zlew-kran.html.

Zalety filtrów przepływowych i Systemu Flow Comfort

Flow Comfort pozwala na szybki i łatwy montaż. Charakteryzuje się też prostą obsługą i kompaktową budową. Świetnie sprawdza się w gospodarstwach, w których powierzchnia blatów kuchennych jest niewielka, a twardość wody i jej zużycie – spore. Świetnie optymalizuje wodę kranową, a także wzbogaca ją w cenne dla organizmu minerały takie jak potas.

Filtrowanie wody to więc korzyści nie tylko dla domowego budżetu, ale także naszego zdrowia. Na dodatek, jest to ekologiczna alternatywa dla plastikowych butelek jednorazowego użytku. Różnicę w zużyciu tego tworzywa sztucznego, na dodatek trudnego w utylizacji, widać już po kilku dniach. System Flow Comfort daje Ci dostęp do smacznej wody pitnej prosto z kranu!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter