×

Trendy wnętrzarskie na zimę 2017

Trendy wnętrzarskie na zimę 2017

Już niedługo wraz z oczekiwaniem na pierwszy śnieg, przyjdą chłody oraz nagłe spadki temperatury. Co to oznacza? Oznacza to, że dosięga nas jesienno-zimowa chandra, psując nasz nastrój oraz dobre samopoczucie.  Z tego względu surowej pogodzie panującej na dworze, stanowczo nie możemy pozwolić wtargnąć do naszego cieplutkiego mieszkania. Dziś zaprezentujemy Państwu pomysły na odświeżenie domowych pomieszczeń, aby stworzyć przytulny oraz ciepły klimat na zimową porę roku.

Aranżacja

Chłodne oraz surowy wystój pomieszczeń odchodzi do lamusa. Dziś modne stają się ciepłe oraz domowe wnętrza, gdzie każdy poczuje się jak u siebie w domu. Tej zimy największa popularność będą głosić naturalne aranżacje wraz z ich funkcjonalnością. Co ważniejsze, ciepły klimat możemy uzyskać dzięki małemu nakładowi pieniędzy, dobierając odpowiednie kolory farb, czy akcesoriów. Poza tym niewielka ilość nowych dodatków pozwoli odmienić Twoje wnętrze nie do poznania.

Modne kolory

Tego sezonu najmodniejszą paletą barw będą te, które ogrzeją nas swoimi ciepłymi odcieniami. Warto postawić na ciemniejsze, ciepłe beże oraz pastelowe barwy, które w kolejnym sezonie nie zamierzają zniknąć z naszych oczu. Poza tym kolejna propozycja barw, jak butelkowa zieleń oraz odcienie szarości pozwolą się nam zrelaksować oraz poczuć się jak na spacerze w lesie. Innymi modnymi barwami, które z pewnością pojawia się w zimowych trendach to kolory brązu od jasnego po ciemny. Poza tym klasyczna paleta barw jak biel czy czerń, również będzie świetnym wyborem dla koloru ścian. Takie zestawienie pozwoli nam na wybór dużej ilości dodatków w różnych kolorach, które w raz z klasycznymi barwami będą harmonijnie zgrywać się w całość.

Naturalne dodatki

Materiały oraz dodatki, wykonane z naturalnych surowców to strzał w dziesiątkę. Od zarania dziejów towarzyszą nam w codziennym życiu, stanowiąc ozdobne oraz funkcjonalne cechy domowych akcesoriów. Mogą pojawić się pod postacią domowych ramek na zdjęcie, pojemników, skrytek, tac czy podstawek do lamp. Surowce oraz materiały, które opanowały kolekcję zimową 2017 to zdecydowanie obiekty wykonane z kamienia, drewna, rattanu, bambusa, lnu czy wikliny.  Dużym powodzeniem cieszą się wiklinowe kosze, zwłaszcza wykonane ręcznie. Swoim  ciekawym splotem oraz sposobem wykonania z pewnością staną się głównym obiektem, który rzuci się w oko. Świetnym pomysłem na dekorację salonu czy pokoju, będzie użycie drewnianej okładziny ściennej, która stanie się oryginalnym elementem na jednej ze ścian.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.