×

Urządzamy ogród

Urządzamy ogród

Wiosna w pełni, dlatego najwyższy czas poświęcić nieco uwagi urządzeniu swojego ogrodu. Jego wygląd ma duży wpływ na komfort naszego wypoczynku, dlatego nie powinniśmy tego bagatelizować.

1418660_untitledPodstawa to kupno odpowiednich mebli ogrodowych. Powinny być wygodne, łatwe do utrzymania w czystości, a przy tym dobrze się prezentować. Wszystkie te warunki spełniają meble drewniane i te wykonane z technoratanu. Plastik wygląda nieco gorzej, ale jest znacznie tańszy, co stanowi niewątpliwy atut.

Meble najlepiej jest ustawić w jakimś zacisznym, dobrze osłoniętym miejscu, tak byśmy mogli wypoczywać z dala od wścibskiego wzroku sąsiadów i przypadkowych przechodniów. Wygodny kącik wypoczynkowy urządzimy dzięki wysokim drzewkom lub pergoli, po której będzie pięła się winorośl.

Na koniec możemy zająć się doborem elementów dekoracyjnych. Oprócz kupna kwiatów, powinniśmy poświęcić nieco czasu na dobór odpowiednich doniczek, czy lampionów, które nadadzą całemu ogrodowi wyjątkowy charakter.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

Kanadyjka

Ten ogród na zdjęciu to prawdziwy wypas:) Z basenem chyba jeśli dobrze widzę. Ja bym w takim jeszcze sobie umieściła na tych pomostach jakieś ciekawe leżanki do opalania się (fajne wzory technorattanowe np z http://www.icasa.pl/lezanki.html) – juz widzę tam siebie jak się opalam, lezę, słoneczko praży a luby niesie mi drinka z palemką.
Uhm:))

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.