×

Urządzenie wnętrza

Urządzenie wnętrza

Kupno domu, mieszkania lub zwyczajna przeprowadzka stawiają nas przed wyzwaniem urządzania nowych wnętrz. Jeśli nowa lokalizacja była już wcześniej używana – dodatkowo dochodzi konieczność jej remontu. W obu przypadkach większość stara się przeprowadzić te „operacje” własnym sumptem, co nie rzadko przekłada się na późniejszą frustrację i rozczarowanie.

Znamy dziesiątki przykładów z własnego, bądź znajomych doświadczenia o koszmarze przeciągającego się w nieskończoność remontu i wyskakujących nieplanowanych wydatkach zwiększających jego koszty. Wiemy też, że złe wybory podczas urządzania wnętrz mogą skutkować wieloletnim oczekiwaniem na kolejne zmiany, głównie z powodów finansowych. Dlatego do tematu trzeba bezwzględnie podejść z należytą powagą.

Nie każdy z nas posiada zmysł przestrzenny i potrafi w głowie urządzić dom. Po prawdzie to zmysł ten posiadają nieliczni i dlatego im właśnie powinniśmy powierzać tak odpowiedzialne zadania, jak zagospodarowanie przestrzeni, w której będziemy spędzać swój czas przez wiele lat.

Co daje nam współpraca z projektantem wnętrz?

Przede wszystkim architekt dopasowuje urządzanie wnętrza do naszych preferencji i budżetu. Potrafi dostrzec w przestrzeni detale dla nas nie widoczne przez co wie czego unikać, a co będzie w danym miejscu idealnie pasować. Dostajemy do wglądu wizualizację aranżacji poszczególnych pomieszczeń w kilku wersjach dokonując wyboru tej najbardziej nam odpowiadającej. Architekt może nam też przygotować kosztorys uwzględniający zarówno przeprowadzenie remontu, jak i koszt zakupu mebli oraz sprzętu AGD.

To my ustalamy zakres prac architekta wnętrz. Możemy mu zlecić oprócz samego projektu i kosztorysu również nadzór nad ekipą remontową, a także zakup mebli. Projektanci z racji wykonywanego zawodu mają rozległe kontakty z ekipami remontowymi mogą więc za nas wynająć odpowiednią firmę. Warto też wiedzieć, że posiadają liczne zniżki w hurtowniach meblowych i z materiałami budowlanymi, zlecając więc kompleksowy nadzór nad całością prac możemy liczyć na obniżkę cen zakupu tychże rzeczy.

W dobie internetu nie ma większego problemu ze znalezieniem odpowiedniego profesjonalisty, np. na stronie https://g.page/Abrys-projektant-wnetrz-Poznan

Wstępna rozmowa ze specjalistą nie kosztuje nic, a efekt końcowy może być naprawdę spektakularny.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.