×

Usprawnienie serwisu sprzątającego w biurze przy użyciu odpowiednich odkurzaczy

Usprawnienie serwisu sprzątającego w biurze przy użyciu odpowiednich odkurzaczy

Planując budowę powierzchni biurowych, należy przewidzieć ich ergonomię i sposoby ich serwisowania. Najwięcej czasu poświęcane jest na utrzymanie porządku.

W przypadku biur często sprzątanie odbywa się po zakończeniu pracy personelu biurowego. W Przypadku firm działających na kilku rynkach często obiekty takie pracują przez całą dobę. Skrócenie czasu sprzątania usprawnia planowanie wykonywania obowiązków przez obsługę biur.

Usprawnienia w fazie projektowania

Budując budynek od podstaw lub modernizując już istniejący obiekt, można zamontować instalacje, których wymagają odkurzacze centralne. Takie urządzenia pozwalają skrócić znacząco czas sprzątania i zmniejszają ilość potrzebnego wyposażenia. System taki ukryty jest w ścianie, a osoby sprzątające podłączają przewód odkurzacza z końcówką do specjalnego gniazda. W tym momencie silnik odkurzacza centralnego włącza się automatycznie. Jednocześnie ułatwiamy opróżnianie worka na śmieci znajdującego się w odkurzaczu. Cały mechanizm montowany jest na zapleczu i może być obsługiwany bez wchodzenia osób niepowołanych do pomieszczeń biurowcu. Takie rozplanowanie instalacji przyspiesza czas pracy i poprawia wygodę użytkownika odkurzacza.

Rozbudowa systemu o dodatkowe wyposażeniem

Dzięki łatwemu łączeniu podzespołów nożna budować dowolne układy na podstawie podzespołów cyclo vac. Oprócz instalacji zamontowanej w ścianach dostępny jest duży katalog akcesoriów ułatwiających sprzątanie. Dodatkowe ssawki i przejściówki można dopasować do wstępujących w obiekcie powierzchni i materiałów wykańczających. Występują również przyłącza do pomieszczeń socjalny ułatwiające proste czyszczenie blatów kuchennych i szuflad na okruchy.

Zapewnienie wsparcia technicznego i obsługi nieczystości

Silnik i odkurzacz montowane są często w piwnicach lub pomieszczeniach gospodarczych na zewnątrz obiektu. Takie usytuowanie systemów takich jak retraflex ułatwia obsługę firmom serwisującym. Wszystkie awarie mogą być naprawiane bez ingerencji w pracę biura. To samo dotyczy czynności związanych opróżnieniem pojemnika a śmieci. Oddzielenie części technicznej od użytkowej podnosi jakość serwisu sprzątającego i pozwala na zachowanie sterylnych warunków wewnątrz budynku.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.