×

Wnętrza reprezentacyjne w firmie

Wnętrza reprezentacyjne w firmie

Przy planowaniu wystroju firmy sporo uwagi należy poświęcić tym miejscom, w których klienci będą przebywali najczęściej. Należą do nich recepcje, czy poczekalnie, ale także windy, czy korytarze łączące poszczególne pomieszczenia. O czym powinniśmy pamiętać, by zyskać w oczach swoich klientów?

1370560_neon_lamp_with_reflectorPrzede wszystkim o utrzymaniu porządku. Chociaż może się to wydawać oczywiste, nie wszyscy właściciele firm o tym pamiętają. Tymczasem widok grubej warstwy kurzu na parapetach, czy przepełnionych koszy na śmieci, z pewnością nie pozostawi po sobie miłych wspomnieć u klienta. W związku z tym należy zadbać o regularne sprzątanie najbardziej uczęszczanych miejsc, czy to za pośrednictwem zewnętrznej firmy sprzątającej, czy też wyznaczonych w tym celu pracowników.

Wszystkie wnętrza reprezentacyjne powinny być też przestronne. W związku z tym umieszczamy w nich tylko te meble, które są tam rzeczywiście niezbędne. Jeśli pomieszczenie, które urządzamy nie jest zbyt duże, możemy optycznie je powiększyć, wykorzystując w tym celu lustra, czy też odpowiednio dobrane oświetlenie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.