×

Wynajem sali konferencyjnej

Wynajem sali konferencyjnej

Jeśli firma nie może pozwolić sobie na posiadanie własnej sali konferencyjnej lub zwyczajnie jej się to nie opłaca, zwykle decyduje się na wynajem. Rozważając kolejne oferty, należy kierować się z góry określonymi kryteriami.

 

W pierwszej kolejności musimy zastanowić się, jak duża sala będzie nam potrzebna. Określenie przybliżonej liczby osób, które będą z niej korzystać nie powinno być problemem, a znacznie ułatwi nam poszukiwania. Rezerwowanie zbyt dużej sali mija się z celem. Zbyt mała sala nie zapewni natomiast uczestnikom konferencji czy narady odpowiednio komfortowych warunków.

 

Później powinniśmy zdecydować, jakie wyposażenie będzie nam potrzebne. Sala, która ma służyć prowadzeniu negocjacji nie musi być wyposażona w tak szeroki wybór sprzętu jak ta, w której mają odbywać się prezentacje multimedialne.

 

Warto zastanowić się też, ile czasu będzie trwało nasze spotkanie. Jeśli będzie to konferencja, prawdopodobnie przeciągnie się na kilka dni. W takim przypadku należy zorientować się, czy w pobliżu znajdują się pokoje, w których mogliby przenocować zaproszeni goście. Dostęp do udogodnień, takich jak siłownia, czy kręgielnia będą dodatkowym atutem.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter