×

Wystrój łazienki z grzejnikiem chromowanym łazienkowym

Wystrój łazienki z grzejnikiem chromowanym łazienkowym

Dzisiejsze łazienki są miejscem, gdzie każdy domownik zrelaksuje się po ciężkim dniu i skorzysta z uroków i możliwości domowego SPA. Nowoczesna łazienka jest komfortowa i funkcjonalna. Armatura, dodatki i akcesoria współgrają perfekcyjnie ze sobą i zachwycają niebanalnym designem. Niejednokrotnie aranżację całej łazienki zaburzał obecny w niej kaloryfer. Na szczęście w dzisiejszych czasach możliwe jest dobranie go w taki sposób, by współgrał z całą stylistyką wnętrza i nie szpecił go, a zarazem spełniał swoją podstawową funkcję, jaką jest ogrzanie pomieszczenia.

Grzejniki łazienkowe chromowane retro w Twojej łazience

Grzejnik retro koniecznie musi znaleźć się na wyposażeniu łazienki. Nie tylko ogrzewa on pomieszczenie w chłodne dni, ale i pełni funkcję ozdobną, a także pozwala wysuszyć np. ręczniki łazienkowe po kąpieli. Standardowe grzejniki swoim wyglądem mogą wręcz odstraszać i zaburzać całość pieczołowicie przygotowanej aranżacji wnętrza. Grzejniki łazienkowe retro chromowane podbiły serca wszystkich osób, które na nowo urządzają swoje domowe SPA. Doskonale ozdabiają one całe wnętrza. Grzejnik chromowany retro producenta Imers może stanowić główny akcent w tym pomieszczeniu, jak i być dodatkiem, który współgra z armaturą łazienkową w stylu retro, która ma takie samo wykończenie. Chromowane i metalowe dodatki łazienkowe fantastycznie prezentują się z grzejnikami chromowanymi. Ich plusem jest również to, że mają przeróżne profile. Dzięki temu z łatwością można dopasować je do nowo projektowanego pomieszczenia.

Ciepła i estetyczna łazienka z chromowanymi grzejnikami łazienkowymi

Grzejniki ozdobne chromowane swoim wyglądem nawiązują do panujących trendów w wystroju wnętrz. Dzięki temu w prosty sposób można dopasować go do swojej łazienki. Z powodzeniem, urządzając od nowa lub remontując łazienkę można dobrać jego kształt i kolor.. Uniwersalny i minimalistyczny design to zdecydowany atut tych grzejników. Wygląd, jednak to nie jedyny ich walor. Chromowana powłoka sprawia, że grzejniki te są niesamowicie wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, na które narażony jest w dużym stopniu kaloryfer znajdujący się w łazience. Można więc dzięki niemu zapomnieć o nieestetycznych odpryskach i zarysowaniach pojawiających się podczas codziennego użytkowania łazienki przez całą rodzinę. Łazienkowe chromowane grzejniki z oferty https://imers.pl/grzejniki-chromowane/mają nie tylko zróżnicowany wygląd. Dostępne są też w różnych rozmiarach. Pozwala to na dobranie grzejnika do potrzeb domowników, tak, by każdy z nich mógł cieszyć się ciepłą łazienką podczas codziennej toalety. Powłoka chromowana obniża lekko właściwości grzewcze, jakie posiadają grzejniki chromowane łazienkowe. Warto pamiętać, by odpowiednio dobrać moc grzejnika, by właściwie ogrzewał łazienkę.

Aranżacja łazienki z grzejnikiem chromowanym w roli głównej

Chromowane grzejniki łazienkowe dostępne są w przeróżnych i niekiedy w fantazyjnych kształtach. Rewelacyjnie wyglądają one m.in. we wnętrzach w stylu nowoczesnym, retro, jak i w stylu industrialnym, w którym surowy wygląd chromowanych kaloryferów prezentuje się efektownie i świetnie nawiązuje do fabrycznego klimatu aranżacji. Kaloryfery chromowane łazienkowe mogą mieć pokrycia m.in. z chromu matowego, błyszczącego, czy nawet mosiądzu. Pozwala to na proste dobranie ich do wyglądu reszty armatury łazienkowej i reszty wyposażenia łazienki. Dzięki dostępnym rozmiarom łatwo jest znaleźć dla nich miejsce nawet w małej łazience. Różne kształty profili grzewczych sprawiają, że grzejniki łazienkowe chromowane mogą być głównym akcentem całego pomieszczenia, tworząc tym samym stylowe wnętrze z charakterem.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter