×

Wystrój sali konferencyjnej

Wystrój sali konferencyjnej

W dzisiejszych czasach niemal każda duża firma posiada własną salę konferencyjną. To znacznie praktyczniejsze rozwiązanie niż wynajmowanie sali za każdy razem, gdy konieczne byłoby zorganizowanie konferencji czy spotkania na większą ilość osób.

Aby wystrój  sali konferencyjnej była funkcjonalna, należy zadbać o jej odpowiednie wyposażenie. Podstawa to duży stół i wygodne krzesła. Musisz wziąć pod uwagę fakt, że narady i konferencje niejednokrotnie trwają wiele godzin, warto więc zapewnić ich uczestnikom odpowiedni komfort. W tym samym celu w sali konferencyjnej powinien znajdować się niewielki stolik, na którym będą ustawione przekąski i napoje oraz dystrybutor wody.

Sala konferencyjna powinna być także przystosowana do przeprowadzania na niej pokazów multimedialnych. W dzisiejszych czasach to nieodłączny element większości spotkań biznesowych. Na sali powinien więc znajdować się rzutnik, ekran, mikrofon i odpowiednio rozmieszczone głośniki. Regulator jasności światła również jest wskazany.

Dopiero w dalszej kolejności należy zadbać o względy estetyczne. Przy urządzaniu sal konferencyjnych zaleca się najczęściej elegancki minimalizm i klasykę.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter