×

Z jakich produktów i usług można korzystać bezpośrednio w tartakach?

Z jakich produktów i usług można korzystać bezpośrednio w tartakach?

tartakNiegdyś tartaki były jednymi z najpowszechniejszych punktów usługowych, lecz rozwój technologiczny i znalezienie sztucznych materiałów będących zastępnikami dla drewna sprawiło, że dzisiaj trudniej jest trafić na dobry tartak.

Mimo to wciąż wiele osób potrzebuje usług, jak te świadczone przez Tartak Jasienica. Korzystają z nich zarówno klienci prywatni, jak i biznesowi, a zakres produktów i usług budzących największe zainteresowanie jest niezwykle szeroki. Co dokładnie można zamówić w dobrym tartaku?

Współczesna oferta tartaków to, przede wszystkim, produkty i usługi kierowane do osób i firm stawiających budynki, w których występują drewniane elementy. W ostatnich czasach widoczna jest chęć odejścia od standardowych, murowanych domów i powrotu do drewnianych konstrukcji, które są nie tylko ekologiczne, ale też tańsze i zwykle bardziej funkcjonalne. W związku z tym Tartak Jasienica posiada w swojej ofercie takie elementy niezbędne w budowie domów i innych nieruchomości, jak więźba dachowa, wiązary, bale drewniane czy inne rodzaje drewna konstrukcyjnego. Poza tym w tartaku można nabyć tarcicę, drewno okrągłe czy deski profilowane i kantówki, które sprawdzą się do wielu innych konstrukcji. W zależności od konkretnego towaru, mogą one służyć m.in. do budowy ławek, ogrodzeń, skrzyń, czy do kładzenia boazerii.

W tartakach mamy również możliwość nabycia opału, np. drewna do kominków, a także wyrabianych w tego typu zakładach opakowań drewnianych. Ważnym elementem w ofercie tartaków jest także transport zamówionych towarów. Przewiezienie surowca, szczególnie w postaci dużych elementów, w tym długich desek czy drewnianych bali bywa wręcz niemożliwe dla wielu klientów, dlatego tartaki zapewniają dostarczenie ich na wyznaczone miejsce. W przypadku jasienickiego tartaku, przewóz wyrobów tartaku i drewna okrągłego wykonywany jest na terenie całego kraju. Ładunki zapełniające cały samochód można zamówić w promieniu 100km, przy czym transport do 50km jest bezpłatny.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.