×

Zmień wystrój w wakacje

Zmień wystrój w wakacje

Wakacje to dobry moment na odświeżenie wyglądu swojego domu, czy mieszkania. Mamy więcej czasu, dni są dłuższe, pogoda nie pozostawia nic do życzenia – wszystko to zdecydowanie sprzyja wprowadzaniu zmian w wystroju.

Jaki wystrój na wakacje?

Jeśli nie chcesz wydawać fortuny na remont, zastanów się, w jaki sposób niewielkim nakładem sił i kosztów możesz zmienić charakter poszczególnych pomieszczeń. Najprostsze rozwiązanie to zmiana koloru ścian. Możesz oczywiście przemalować wszystkie, ale możesz też zmienić kolor wyłącznie jednej ściany. Ciekawie prezentuje się też dekoracyjny pasek biegnący przez całą wysokość ściany. To detale, ale to właśnie one kreują charakter wnętrza.

Kiedy zmienisz już ściany, pozostaje zmiana dodatków. Najlepiej jeśli będą utrzymane w takiej samej kolorystyce, jak dekoracja na ścianach. W ten sposób całe wnętrze stworzy spójną całość. Jakie dodatki wybierać? Niewielkie, ale wyraziste. Świetnym wyborem będą nowe świeczniki, doniczki, czy wazony.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

meblik

Poza zmianą koloru ścian czy dobraniem drobnych dodatków jak doniczki czy wazony, dobrze jest też po wakacjach zmienić w domu oświetlenie.
Fajny efekt mogą stworzyć np: abażury, klosze z ciekawymi animacjami albo nawet dobrze dobrana ledówka. Więcej pomysłów w sklepie Swiatswiatla.pl no i jak ktoś ma wyobraźnie, to wystarczy chcieć:D

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.