×

Zrób remont na wiosnę!

Zrób remont na wiosnę!

Wiosna to dobry moment, by przeprowadzić remont w swoim domu. Dni są dłuższe, pogoda ładniejsza, a to sprzyja wielu pracom budowlanym i remontowym. O których z nich dobrze jest pomyśleć właśnie teraz?

1340017_paintbrush_4Właściciele domków jednorodzinnych mogą w tym okresie pomyśleć o wymianie okien, ociepleniu budynku albo odświeżeniu elewacji. Wszystkie te prace wymagają, by temperatura za oknem była dość wysoka, a wiosną i latem nie powinno być z tym problemu.

Ciepłe miesiące sprzyjają także malowaniu ścian. Farba schnie zdecydowanie szybciej, co zmniejsza uciążliwość remontu dla domowników. Ładna pogoda za oknem sprawia, że możemy też szybko i bezproblemowo wywietrzyć pomieszczenia, pozbywając się z nich przykrego zapachu farby.

Wiosną warto pomyśleć także o pracach w ogrodzie. To dobry moment na przygotowanie tarasu, czy werandy. Tego rodzaju prace zwykle trwają dłużej niż początkowo zakładaliśmy, dlatego warto rozpocząć je odpowiednio wcześnie, żeby na pewno zdążyć przed zimą.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

meblik

No ja może nie robiłem aż tak dużego remontu żeby elewacje itd. ale po zastawieniu w lombardzie komputera i tv (w kwietniu rzuciłęm oglądanie szajsu jakim jest tv) stać mnie było na super remont swojego pokoju komputerowego. Parę nowych gadżetów wpadło, fototapeta – na wiosnę remonty to super sprawa.

P.S polecę lombard Warszawa – goście normalnie zajebiście mi wycenili sprzęt, nawet spodziewałem się że mnie dostanę, a jednak okazało się, ze są fair play i przez tel. i na miejscu, za co dziękuję:))

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.