×

3 powody, aby kupić rozkładany narożnik z funkcją spania

3 powody, aby kupić rozkładany narożnik z funkcją spania

Nowoczesny narożnik rozkładany: 3 powody, dla których trzeba go mieć

Zwłaszcza umeblowanie małego mieszkania wymaga innowacji. Niemniej nawet w dużym salonie narożnik rozkładany może okazać się strzałem w dziesiątkę. Oto 3 praktyczne sytuacje, które to potwierdzają.

Narożniki z funkcją spania codziennego

Elegancka kawalerka w centrum miasta to stosunkowo niewielka przestrzeń. Wiąże się z kompromisami, jednak dostępne dziś narożniki rozkładane to połączenie 2 w 1, o którym dawniej mogliśmy pomarzyć. Są piękne. Są komfortowe. Rozkładane narożniki za sprawą systemów elektrycznych łatwo przeistoczyć w solidne miejsce do spania. Umieszczenie takiego mebla przed telewizorem to naprawdę dobry pomysł.

Wspólne oglądanie seriali czy nawet mecz w większym gronie – kanapa narożna pomieści kilka osób bez trudu. Kształt pod kątem 90 stopni tymczasem doskonale spisze się z dłuższym stolikiem. A po wszystkim łatwy system rozkładania pozwoli szybko ułożyć się do snu. Również we dwoje.

Narożnik rozkładany w domu jednorodzinnym

Nowoczesne narożniki z funkcją spania sprawdzają się idealnie w przypadku wizyty gości. Zdarzyć się może tak, że skosztują alkoholu, co nie pozwoli im na jazdę samochodem. Na taką ewentualność warto być przygotowanym, prawda? Nawet luksusowe narożniki rozkładane można zamienić w awaryjne łóżko dla gości. Będzie wygodne niemal jak w hotelu.

Podobnie rzecz może wyglądać w czasie remontu sypialni. Rozkładany narożnik w salonie pozwoli na komfortowy sen równie dobrze, jak łoże małżeńskie. Dostępne z funkcją spania narożniki są tak zaprojektowane, że w okamgnieniu da się im przywrócić pierwotny kształt. Doprawdy nikt nie pozna, że dopiero co ktoś spędził tam noc.

Szybki sposób na elegancki wystrój wnętrza

Warto zauważyć, że tak praktyczny narożnik rozkładany może być jednocześnie stylowy. Mamy tu na myśli projekty designerskie, którymi nie pogardziłyby gwiazdy filmowe. Dawniej wygląd narożnika uniwersalnego był raczej toporny, na jedno kopyto. Dziś jednak wybór jest zaskakująco szeroki. W związku z tym nawet najbardziej wymagający esteta może znaleźć coś dla siebie.

Estetyka sofy narożnej ma ogromny wpływ na całe wnętrze. Jeden mebel może zmienić jego charakter nie do poznania. Narożnik rozkładany z oświetleniem LED to doskonały wybór dla nowoczesnych aranżacji. Z kolei czerwona sofa z welurową tapicerką podkreśli drewnianą podłogę i rustykalną przestrzeń. Zakup narożnika może więc wynieść niepozorne wnętrze do poziomu rodem z Hollywood. Czy to nie wystarczający powód, aby się na taki mebel zdecydować?

Artykuł zewnętrzny

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter