×

Co na piknik?

Co na piknik?

kocCo zabrać na rodzinny piknik do parku lub do ogrodu? Oto lista najważniejszych rzeczy, których podczas piknikowania nie powinno zabraknąć!

Przede wszystkim należy zaopatrzyć się w porządnej jakości koce piknikowe, które sprawdzają się o wiele lepiej niż zwykłe pledy czy nawet karimata. Co wyróżnia koce piknikowe na tle innych?

Są one po pierwsze większe od tradycyjnych,a dodatkowo ich spodnia część (ta, która leży na trawie) pokryta jest specjalistycznym, nieprzemakalnym tworzywem, co sprawia, że na nieco wilgotnym, wiosennym podłożu siedzenie nie będzie obawą o chorobę czy przemoczenie ubrania.

Wierzchnia strona koców piknikowych jest zwykle produkowana z mięciutkich, bardzo przyjemnych w dotyku materiałów: można na nich siedzieć i w dresach i w krótkich spodenkach – i zawsze jest to miłe uczucie!

Oprócz koca na piknik warto zaopatrzyć się w maty na piknik. Wybierając koc, czy taką właśnie matę, trzeba też zwrócić uwagę na ich poręczność. Po złożeniu powinny być łatwe do przenoszenia, najlepiej pakowane w wygodną torbę z uszkiem.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter