×

Udrożnienie rur i usuwanie zatorów w Krakowie

Udrożnienie rur i usuwanie zatorów w Krakowie

Niezależnie od tego, jak bardzo dbamy o nasze rury i stosujemy domowe środki czystości, wszystkie one wymagają okresowego udrożnienia

W miarę użytkowania rury stopniowo blokują się od wewnątrz, co powoduje zmniejszenie wydajności.

Zmniejszona wydajność prowadzi do wycieku lub wybijania wody , a w rezultacie do marnowania jej . Wezwij hydraulika w Krakowie z Fiksera i zapomnij o zatorach.

Często zdarza się, że zarośnięte i zapchane rury są wymieniane, choć bardziej opłacalne jest przywrócenie przepustowości rury zamiast jej wymiany.
Usuwanie zatorów w muszli klozetowej, łazience, umywalce czy zlewie to dziś bardzo popularna usługa wśród mieszkańców naszego miasta. Nasi specjaliści szybko i solidnie usuną różne zatory w kanalizacji i udrożnią zatkane rury.
Woda z muszli klozetowej, zlewu i wanny musi spływać szybko i swobodnie. Wolny przepływ wody lub nieprzyjemny zapach może wskazywać na zatkaną rurę.

Przyczyny blokad mogą być różne

Źle zamontowana armatura sanitarna;
Resztki jedzenia i innych domowych czynności człowieka.

Nawet przy ostrożnym użytkowaniu z czasem na ściankach rur tworzą się osady, co powoduje zmniejszenie średnicy przepływu w systemie.
Samodzielne usuwanie zatorów, przy użyciu szeroko reklamowanych środków chemicznych, w praktyce może poradzić sobie tylko z niewielkimi lub częściowymi zatorami.
Usuwanie zatorów w kanalizacji wymaga pewnych umiejętności, a także specjalnych narzędzi, które nie są dostępne dla każdego. Na przykład zatory w toaletach, zlewach i innych miejscach, gdzie występuje ceramika, powinny być zdemontowane i wtedy usunięte bezpośrednio w odpływie.

Często zatkane rury to nie tylko problem z przepływem wody, ale również nieprzyjemny zapach. Specjaliści od czyszczenia kanalizacji i rur w Krakowie Fikser przyjeżdżają na miejsce niezwłocznie i oceniają stopień zatkania rur i systemów kanalizacyjnych.

W miejscach, gdzie mechaniczne czyszczenie rur może w ogóle nie pomóc, możemy zastosować hydrodynamiczne czyszczenie kanalizacji. Skutecznie usuwa trudne osady wapienne, a także korzenie roślin. Jeśli chciałbyś zlecić czyszczenie kanalizacji w Krakowie, skontaktuj się z firmą Fikser. Po wykonaniu prac zapomnisz o złotych rączek ze ręczną spiralą, a także nie będziesz tracił pieniędzy na zakup kolejnej butelki nieskutecznej chemii gospodarczej.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter