Arannżacja biura – estetyczna i profesjonalna

Większość polskich biur jest urządzona w bardzo podobnym stylu. Zdarza się jednak, że w niektórych wciąż jeszcze brakuje sposobu na połączenie względów praktycznych z estetyką. Jak osiągnąć taki efekt?

1406929_calculatorPodstawa to dobrej jakości meble. Kierując się wyłącznie ich ceną, nie powinniśmy spodziewać się powalającego efektu. Kupując meble do biura, powinniśmy mieć na uwadze, że te droższe, wykonane z lepszych materiałów, posłużą nam przez dłuższy czas, dlatego naprawdę nie warto na nich oszczędzać.

Jeśli w biurze odwiedzają nas klienci, powinniśmy zrezygnować z umieszczania w nim zbyt dużej ilości osobistych drobiazgów. Formalna elegancja sprawi, że biuro będzie prezentowało się znacznie bardziej profesjonalnie.

Aby osiągnąć efekt profesjonalizmu, powinniśmy zrezygnować także z jaskrawych kolorów w wystroju. W biurach najlepiej sprawdzają się pastelowe odcienie i neutralne barwy. Taka kolorystyka nie będzie rozpraszała uwagi ani pracowników ani klientów.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł (skala 1-10)
Rating: 8.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Arannżacja biura - estetyczna i profesjonalna, 8.5 out of 10 based on 2 ratings
Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • MySpace
 • Twitter

2 komentarze na temat “Arannżacja biura – estetyczna i profesjonalna

 1. Jaskrawe kolory zdecydowanie odpadają, to racja.
  Juz lepiej kupić oświetlenie mocniejsze (np przez http://swiatswiatla.pl/ ) niz dawać klientom po oczach zbyt jaskrawymi ścianami, czy żarówiastą fototapetą…

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.