×

Arannżacja biura – estetyczna i profesjonalna

Arannżacja biura – estetyczna i profesjonalna

Większość polskich biur jest urządzona w bardzo podobnym stylu. Zdarza się jednak, że w niektórych wciąż jeszcze brakuje sposobu na połączenie względów praktycznych z estetyką. Jak osiągnąć taki efekt?

1406929_calculatorPodstawa to dobrej jakości meble. Kierując się wyłącznie ich ceną, nie powinniśmy spodziewać się powalającego efektu. Kupując meble do biura, powinniśmy mieć na uwadze, że te droższe, wykonane z lepszych materiałów, posłużą nam przez dłuższy czas, dlatego naprawdę nie warto na nich oszczędzać.

Jeśli w biurze odwiedzają nas klienci, powinniśmy zrezygnować z umieszczania w nim zbyt dużej ilości osobistych drobiazgów. Formalna elegancja sprawi, że biuro będzie prezentowało się znacznie bardziej profesjonalnie.

Aby osiągnąć efekt profesjonalizmu, powinniśmy zrezygnować także z jaskrawych kolorów w wystroju. W biurach najlepiej sprawdzają się pastelowe odcienie i neutralne barwy. Taka kolorystyka nie będzie rozpraszała uwagi ani pracowników ani klientów.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

2 comments

meblik

Jaskrawe kolory zdecydowanie odpadają, to racja.
Juz lepiej kupić oświetlenie mocniejsze (np przez http://swiatswiatla.pl/ ) niz dawać klientom po oczach zbyt jaskrawymi ścianami, czy żarówiastą fototapetą…

Katarynka

Ja tam na szczęście mam biznes mobilny (pomysł na biznes), więc nie muszę aranzować biura:) i jeden koszt mniej.

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.