×

Dobry sprzęt biurowy

Dobry sprzęt biurowy

Sprawny sprzęt biurowy to podstawa efektywnego funkcjonowania większości przedsiębiorstw. Kupując go, z pewnością nie należy kierować się wyłącznie ceną.

Dobry sprzęt powinien być mało awaryjny. Oczywiście, nigdy nie ma stuprocentowej pewności, że dany komputer, czy drukarka nie zepsują się po kilku miesiącach użytkowania, możemy jednak zminimalizować to ryzyko. W tym celu przed zakupem należy zasięgnąć opinii u fachowców, którzy na co dzień zajmują się konserwacją i naprawą tego rodzaju sprzętu.

Dobrze jest także zapoznać się z warunkami i czasem obowiązywania gwarancji oraz zorientować się, gdzie w najbliższej okolicy znajduje się punkt serwisowy. W przypadku najtańszych urządzeń często okazuje się, że naprawa wymaga odesłania sprzętu zagranicę, co wiąże się z wydłużonym czasem oczekiwania na jego zwrot.

Zanim udostępnimy sprzęt pracownikom, powinniśmy zapoznać się z instrukcją obsługi i przeprowadzić krótkie szkolenie dla pracowników. To ważne, nawet jeśli wszystkim wydaje się, że doskonale potrafią go obsługiwać i bez takiego szkolenia.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.