×

Jak nowocześnie urządzić dom?

Jak nowocześnie urządzić dom?

szklo_z_grafikaNowoczesne wnętrza to prostota i elegancja. Lubisz taki styl i chciałbyś zastosować go u siebie w domu? Zobacz, jak to zrobić.

Zwykle urządzamy dom według własnego gustu. Moda również odgrywa dużą role, jednak to przede wszystkim nam mają się podobać pomieszczenia, w których będziemy spędzać większość swojego czasu, a nawet życia. Urządzanie domu nadaje mu charakter i sprawia, że wnętrza mają w sobie „to coś”.

Co wyróżnia nowoczesny styl?

Dom urządzamy według najnowszych trendów jest prosty, ale jednocześnie funkcjonalny i estetyczny. Również meble, które się w nim znajdują są proste, minimalistyczne i maksymalnie funkcjonalne. Często mają nawet ciekawe, niekonwencjonalne kształty. Przy ich wyborze nie kieruj się trendami. Wybierz takie, które są bardziej uniwersalne i z pewnością pozostaną modne nawet w kolejnych sezonach. W aranżacjach tego typu często używa się różnorodnych materiałów. To jest właśnie największą cechą nowoczesnego stylu. Łączy się tutaj ze sobą również różne kolory i wzory.

Praktyczne wskazówki

Decydując się na urządzenie domu w nowoczesnym stylu zrezygnuj z mnóstwo dekoracji. Postaw zdecydowanie na minimalizm elementów, ale z akcentem na określone detale. Może to być lampa, nowoczesny stolik kawowy, sofa, nowoczesny narożnik itp. Nie bój się również eksperymentować z różnorodnymi materiałami. Co powiesz na zestawienie drewna i kamienia? A może zdecydujesz się na akcent ze szkła? To ostatnio jeden z najchętniej stosowanych elementów w nowoczesnych aranżacjach.

Rożne oblicza szkła

Szklane elementy to świetne rozwiązanie do każdego rodzaju pomieszczenia. Nadają nie tylko niepowtarzalny charakter, ale również sprawiają, że stają się one bardziej przestronne. Ponadto możesz aranżować je na wiele możliwych sposobów. Może zdecyduje się na szklaną balustradę, schody, poręcze? Czy wybierzesz, jako element dekoracji szklana ścianę? A co powiesz na szklane drzwi? Możesz również zamówić blat, stolik szklany, a nawet kabinę prysznicową. Firma Beluglass zajmuje się realizowaniem projektów, według zamysłu klienta. Specjaliści służą również radą i pomocą. Bez problemu wykonają niezbędne pomiary, wyprodukują poszczególne elementy według wcześniejszych ustaleń oraz zajmą się ich montażem. Masz do wyboru wiele rodzajów szkła: poprzez przezroczyste, półprzezroczyste, matowe, mleczne na różnokolorowym skończywszy. Istnieje również możliwość stworzenia szkła z dowolną grafiką, które będzie stanowiło idealne wyposażenie mebli, zabudowę czy nawet cała fasadę zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.