×

Materace na wymiar

Materace na wymiar

Pomimo tego, że na rynku jest mnóstwo łóżek i idealnie pasujących do nich różnych modeli materacy są takie osoby, których to nie interesuje. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, iż są w posiadaniu niestandardowych łożek, dla których niestety nie ma materacy w żadnej z ofert sklepów czy producentów.

142547752274459300Najczęściej dotyczy to osób, których okres wzrostu był tak intensywny, iż przekroczył standardowe pod kątem łóżek dwa metry. Niemniej niektóre osoby po prostu mają sentyment do niestandardowego łóżka i potrzebują do niego materac, a jeszcze inni z racji swojej pasji majsterkowania zrobili łóżko, dla którego dostępne rozmiary materacy w ogóle nie pasują szerokością, długością czy grubością.

Przykładów można podawać mnóstwo, ale problem jest taki sam. Nie pozostaje więc inna możliwość jak zorientować się gdzie można zamówić materace na wymiar, które nas interesują.
Ku radości takich klientów na rynku jest wiele firm, które trudnią się taką produkcją. Naszym zadaniem jako zainteresowanych jest podać szczegółowe wymiary, czyli długość, szerokość i grubość, oraz wybrać poszczególne materiały z jakich materac ma być wykonany. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać model materaca z tych standardowych i zaznaczyć, że akurat taki ma być tyle, ze z wymiarami jakie podaliśmy.
Dodatkowo mamy możliwość wybrania odpowiedniego pokrowca, który również zostanie uszyty na życzenie klienta. Podobnie jak w przypadku materacy i w pokrowcach mamy duży wybór. Możemy więc zamówić gładki lub mniej czy bardziej intensywnie pikowany. Materiał, z jakiego zostanie uszyty pokrowiec nie jest bez znaczenia, ponieważ warto zwrócić uwagę na kwestię przepuszczalności powietrza, właściwości antyalergicznych itp.
Każdy klient ma dwie możliwości do wyboru. Może bezpośrednio zjawić się u wykonawcy materacy na wymiar lub zamówić za pomocą strony internetowej. Obie możliwości są bardzo dogodne, bo jak wiadomo osobista wizyta u wykonawcy, to dokładny opis swoich potrzeb podczas rozmowy, natomiast zamawiając na stronie internetowej wystarczy wypełnić specjalny formularz podając dane zamawianego materaca.

Jak widać w dzisiejszych czasach nie ma rzeczy niemożliwych i bez względu na wymiar łożka każdy może złożyć indywidualne zamówienie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.