×

Sezonowe dekoracje

Sezonowe dekoracje

Większość z nas chciałoby dostosowywać wystrój wnętrza do aktualnej pory roku, ale często po prostu brakuje nam na to czasu. Dzięki kilku prostym sztuczkom stanie się to znacznie łatwiejsze i mniej pracochłonne.

Przede wszystkim powinniśmy wyznaczyć w swoim domu kilka miejsc, w których będziemy eksponować nasze sezonowe dekoracje. Może to być wieszaczek, ramka, czy flakon. Ważne, by były wkomponowane we wnętrze tak, by zmiana dekoracji nie wymagała od nas zmiany innych elementów wystroju.

Na które sezonowe dekoracje warto zwrócić szczególną uwagę? Przede wszystkim na różnego rodzaju wianki. Stworzenie wianka z wykorzystaniem dekoracji kojarzących się z daną porą roku jest proste i bezproblemowe. Później wystarczy umieścić go w wybranym miejscu i sezonowa ozdoba gotowa.

Warto też wykorzystywać dekoracje z sezonowych roślin. Bukiet kwiatów zebranych na łące, kilka świerkowych gałązek, tulipany kupione na targu… Możliwości jest naprawdę całe mnóstwo, a wszystko zależy od naszej kreatywności.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

Katarynka

Dekoracje dobrane z gustem dają czadu!

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.