×

Urządzamy przedpokój

Urządzamy przedpokój

Urządzanie przedpokoju dla wielu z nas okazuje się dość kłopotliwe. To pomieszczenie, które powinno łączyć w sobie walory praktyczne i reprezentacyjny wygląd, co z racji małej powierzchni nie jest proste. O czym warto pamiętać, kiedy urządzamy przedpokój?

W pierwszej kolejności warto umieścić w nim lustro. Z pewnością przyda nam się, gdy będziemy chcieli skontrolować swój wygląd przed wyjściem z domu, a jednocześnie optycznie powiększy pomieszczenie i sprawi, że będzie sprawiało wrażenie większego niż jest w rzeczywistości.

Kolejny obowiązkowy element w każdym przedpokoju to wieszak na kurtki lub płaszcze. Aby niepotrzebnie nie zagracać przedpokoju, zrezygnujmy z umieszczania w nim całej wielkiej szafy na ubrania. Znacznie lepiej sprawdzi się tam klasyczny pojedynczy wieszak stojący w rogu bądź też wieszak w formie rurki rozporowej, nieograniczony drzwiczkami szafy.

Pamiętajmy też, by w przedpokojach, tak jak w innych małych pomieszczeniach stosować jasne kolory. Wtedy będą wydawały się przestronniejsze.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.