×

Wyposażenie salonu piękności: stolik do manicure

Wyposażenie salonu piękności: stolik do manicure

Profesjonalny gabinet kosmetyczny powinien nie tylko świadczyć usługi na wysokim poziomie, ale również wyglądać bardzo profesjonalnie. Oba te czynniki są jednak ze sobą powiązane. Świadczenie odpowiednich usług wymaga bowiem zastosowania profesjonalnego sprzętu wysokiej jakości, który pozwoli na poszerzenie możliwości samej oferty usługowej salonu. Oprócz krzesła kosmetycznego, odpowiedniego oświetlenia czy kombajna kosmetycznego, warto postawić również na profesjonalny stolik do manicure.

Co daje stolik do manicure?

Wykonanie perfekcyjnego manicure wymaga więcej niż jedynie wysokiej jakości lakierów, preparatów od odsuwania skórek czy pilników. Niezwykle istotne jest również wyposażenie gabinetu kosmetycznego, a konkretnie ergonomiczne i wygodne meble. Stolik do manicure spełnia wszystkie wymagania komfortu i wygody w czasie pracy, zarówno dla klientów, jak i dla kosmetyczek. Przede wszystkim zapewnia ułożenie dłoni na odpowiedniej wysokości i pod odpowiednim kątem, dzięki czemu możliwe jest jej zmiana czy inne ułożenie.

Funkcjonalność i porządek

Mobilne stoliki do manicure posiadające głębokie szafki i wysuwane szuflady umożliwiają przechowywanie dużej ilości lakierów, wacików bezpyłowych, zmywaczy oraz innych praktycznych akcesoriów służących do wykonywania manicure. Dodatkowo, niektóre z modeli wyposażone są również w pochłaniacz pyłu, co umożliwia utrzymywanie czystości i higieny, a także chroni płuca przed wdychaniem opiłków paznokci.

Mobilność

Większość z modeli wyposażona jest dodatkowo w kółka, które pozwalają na przemieszczanie się stolika do manicure po całym salonie. Dzięki temu istnieje możliwość skorzystania z lepiej oświetlonego miejsca lub nieprzeszkadzanie sobie nawzajem w pracy, kiedy inny zabieg wymaga większej przestrzeni. Warto dodać, że w czasie przemieszczania stolik do manicure utrzymuje odpowiednią stabilność.

Dobre oświetlenie

Odpowiednie oświetlenie to jeden z najważniejszych czynników wpływających na wykonanie profesjonalnego manicure. Większość z nich wymaga bowiem precyzji, co natomiast zależne jest od odpowiedniego oświetlenia. Wybierając stolik do manicure warto zatem zwrócić uwagę na wysokość ustawionych lamp oraz komfortową pracę z nimi podczas wykonywania zabiegu. Z pewnością w Twojej pracy nie może zabraknąć lampy, rozejrzyj się więc i dobierz odpowiednią do kompletu. Stolik tego rodzaju powinien być również wygodny dla klientki, dla której jest wykonywany manicure, dlatego warto zadbać o miękkie i wygodne siedzenie.

Artykuł powstał we współpracy z https://www.lapio.pl/pol_m_Meble-kosmetyczne_Stoliki-kosmetyczne_Stoliki-do-manicure-463.html

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.