Biuro w domu? Czemu nie!

Praca w domu staje się coraz popularniejsza. Nic dziwnego, to jedna z najwygodniejszych form zarabiania na życie. Ważne jednak, by życie zawodowe zbytnio nie kolidowało z osobistym. Aby temu zapobiec dobrze jest urządzić w domu biuro w osobnym pomieszczeniu.

Wyposażenie takiego biura zazwyczaj nie różni się od standardowej aranżacji. Powinno się w nim znaleźć przede wszystkim duże wygodne biurko i krzesło, pozwalające na pracę w wygodnej pozycji. Pozostałe elementy wyposażenia muszą być dostosowane do rodzaju wykonywanej pracy.

Ważne, by biuro było wyposażone w drzwi, dzięki którym w razie potrzeby będziemy mogli odgrodzić się od reszty domu. To bardzo ważne, jeśli będziemy musieli pracować w czasie, gdy pozostali domownicy będą w domu.

Z racji tego, że praca w domu rządzi się nieco innymi prawami niż praca w dużej korporacji, aranżacja naszego miejsca pracy może być nieco swobodniejsza. Możemy umieścić w nim ulubione rodzinne zdjęcia czy sprzęt grający. Nie musimy zastanawiać się nad tym, czy wystrój przypadnie do gustu klientom czy szefowi, co na dłuższą metę okazuje się bardzo wygodne.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł (skala 1-10)
Rating: 8.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Biuro w domu? Czemu nie!, 8.5 out of 10 based on 2 ratings
Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • MySpace
 • Twitter

Jeden komentarz na temat “Biuro w domu? Czemu nie!

 1. W takie biurka i meble do domowego gabinetu warto pooglądać w biurokoncepcie (http://biurokoncept.pl/) – mają naprawdę ciekawe pomysły aranżatorskie i cenowo też to nieźle wygląda:)
  Ja mam od nich stolik do gabinetu – super minimalistyczny.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.