Romantyczna sypialnia

Romantyczna sypialnia to marzenie wielu małych dziewczynek. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zrealizować je w dorosłym życiu, kiedy już dysponujemy własnym mieszkaniem, czy domem. Warto jednak zachować przy tym nieco umiaru i zdrowego rozsądku tak, aby nasza sypialnia nie prezentowała się karykaturalnie.

1380762_prom_candlesSzczególnie dużo uwagi należy poświęcić doborowi łóżka. Tak jak w przypadku każdej sypialni powinno być ono przede wszystkim duże i wygodne. Jeśli decydujemy się na baldachim, nie powinien on być zbyt duży, a przede wszystkim nie powinien utrudniać wygodnego korzystania z łóżka.

Pozostałe meble do sypialni w romantycznym stylu powinny być utrzymane w podobnym charakterze. Warto rozważyć chociażby umieszczenie w niej komódki czy toaletki ozdobionej techniką decoupage.

UWAGA! Trzeba wziąć pod uwagę również zdanie swojego partnera. Nie każdemu mężczyźnie odpowiada sypialnia w czysto romantycznym stylu, dlatego czasem trzeba poszukać kompromisu.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł (skala 1-10)
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Romantyczna sypialnia, 9.0 out of 10 based on 1 rating
Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • MySpace
 • Twitter

Jeden komentarz na temat “Romantyczna sypialnia

 1. To nie tylko marzenie małych ale i dużych dziewczynek:)
  U nas w sypialni wisi na ścianie takie delikatna fototapeta, na którą pada przyjemne światełko z lampki na nocnym stoliku (taka: http://sklep.enthusiastic.pl/oswietlenie/115-lampa-stolowa-babylon.html) i oczywiście do tego obowiązkowa jasna (ale nie biała) pościel. I wtedy jest romantycznie, i no wiecie „warunki” są;)
  A świeczuszki to tylko tak raczej okazyjnie

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.