×

Candice Olson i jej projekty

Candice Olson i jej projekty

Candice Olson to projektantka wnętrz doskonale znana wielu mieszkańcom Kanady i USA, jednak stosunkowo mało popularna na naszym kontynencie. Jej projekty i aranżacje są na tyle inspirujące, że warto przyjrzeć się im bliżej.

Początkowo Olsen współpracowała z różnymi firmami zajmującymi się ar220530_materials__textured_pattern1anżacją wnętrz. W 1994 r. w wieku 30 lat zdecydowała się założyć własny biznes i to był strzał w dziesiątkę. Właśnie tej decyzji jej kariera nabrała bardzo szybkiego tempa.

Jej styl jest na tyle charakterystyczny, że bardzo szybko wyrobiła sobie własną, łatwo rozpoznawalną markę. Dziś Olson nie tylko projektuje wnętrza, ale tworzy też własne elementy wyposażenia pomieszczeń, takie jak tkaniny, czy tapety. Dzięki nim można urządzić mieszkanie w charakterystycznym stylu Olson, nie wydając fortuny na profesjonalnych projektantów.

Candice Olson . Aby lepiej poznać jej dokonania, warto obejrzeć kilka odcinków programów z jej udziałem. Z pewnością przemówią one do nas bardziej niż zwykłe zdjęcia.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

meblik

A macie jakiegoś linka do programów z udziałem tej Olson? Bo ja w sumie nie słyszałem, a chętnie bym okiem rzucił.
U nas wprawdzie nie królują tapety , bo uważamy ze lepsza jest fototapeta (mamy kilka wzorów z http://mural24.pl/ – łatwiej się odkleja, większa możliwośc zmian i rotacji no i jak coś się zaplami to nie trzeba całego pomieszczenia przetapetowywać.

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.