Zrób remont na wiosnę!

Wiosna to dobry moment, by przeprowadzić remont w swoim domu. Dni są dłuższe, pogoda ładniejsza, a to sprzyja wielu pracom budowlanym i remontowym. O których z nich dobrze jest pomyśleć właśnie teraz?

1340017_paintbrush_4Właściciele domków jednorodzinnych mogą w tym okresie pomyśleć o wymianie okien, ociepleniu budynku albo odświeżeniu elewacji. Wszystkie te prace wymagają, by temperatura za oknem była dość wysoka, a wiosną i latem nie powinno być z tym problemu.

Ciepłe miesiące sprzyjają także malowaniu ścian. Farba schnie zdecydowanie szybciej, co zmniejsza uciążliwość remontu dla domowników. Ładna pogoda za oknem sprawia, że możemy też szybko i bezproblemowo wywietrzyć pomieszczenia, pozbywając się z nich przykrego zapachu farby.

Wiosną warto pomyśleć także o pracach w ogrodzie. To dobry moment na przygotowanie tarasu, czy werandy. Tego rodzaju prace zwykle trwają dłużej niż początkowo zakładaliśmy, dlatego warto rozpocząć je odpowiednio wcześnie, żeby na pewno zdążyć przed zimą.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł (skala 1-10)
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Zrób remont na wiosnę!, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • MySpace
 • Twitter

Jeden komentarz na temat “Zrób remont na wiosnę!

 1. No ja może nie robiłem aż tak dużego remontu żeby elewacje itd. ale po zastawieniu w lombardzie komputera i tv (w kwietniu rzuciłęm oglądanie szajsu jakim jest tv) stać mnie było na super remont swojego pokoju komputerowego. Parę nowych gadżetów wpadło, fototapeta – na wiosnę remonty to super sprawa.

  P.S polecę lombard Warszawa – goście normalnie zajebiście mi wycenili sprzęt, nawet spodziewałem się że mnie dostanę, a jednak okazało się, ze są fair play i przez tel. i na miejscu, za co dziękuję:))

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.