×

Biuro w domu? Czemu nie!

Biuro w domu? Czemu nie!

Praca w domu staje się coraz popularniejsza. Nic dziwnego, to jedna z najwygodniejszych form zarabiania na życie. Ważne jednak, by życie zawodowe zbytnio nie kolidowało z osobistym. Aby temu zapobiec dobrze jest urządzić w domu biuro w osobnym pomieszczeniu.

Wyposażenie takiego biura zazwyczaj nie różni się od standardowej aranżacji. Powinno się w nim znaleźć przede wszystkim duże wygodne biurko i krzesło, pozwalające na pracę w wygodnej pozycji. Pozostałe elementy wyposażenia muszą być dostosowane do rodzaju wykonywanej pracy.

Ważne, by biuro było wyposażone w drzwi, dzięki którym w razie potrzeby będziemy mogli odgrodzić się od reszty domu. To bardzo ważne, jeśli będziemy musieli pracować w czasie, gdy pozostali domownicy będą w domu.

Z racji tego, że praca w domu rządzi się nieco innymi prawami niż praca w dużej korporacji, aranżacja naszego miejsca pracy może być nieco swobodniejsza. Możemy umieścić w nim ulubione rodzinne zdjęcia czy sprzęt grający. Nie musimy zastanawiać się nad tym, czy wystrój przypadnie do gustu klientom czy szefowi, co na dłuższą metę okazuje się bardzo wygodne.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

meblik

W takie biurka i meble do domowego gabinetu warto pooglądać w biurokoncepcie (http://biurokoncept.pl/) – mają naprawdę ciekawe pomysły aranżatorskie i cenowo też to nieźle wygląda:)
Ja mam od nich stolik do gabinetu – super minimalistyczny.

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.