×

Jak dopasować lampę do pokoju dziennego

Jak dopasować lampę do pokoju dziennego

lampyNie jest to łatwe zadanie. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że wybór lamp jest bardzo, ale to bardzo duży. W sklepach z oświetleniem można znaleźć ich setki. Niektóre z nich mogą nam się bardziej podobać, a inne mniej. Problem w tym, że to, co nam się podoba nie zawsze może pasować do wnętrza naszego pokoju. Tutaj zaczynają się problemy, bo coś nam się podoba, ale aranżacja wnętrza nie pozwala nam na taki zakup. Trzeba wybierać pomiędzy tym, co lubimy, a tym, co jest praktyczne.

 

Dopasowanie lampy

Lampa musi pasować pod względem kolorystycznym, zatem jeśli ma abażur, to trzeba dobrać go tak, żeby pasował do wnętrza pokoju. Sprawdźmy czy ten kolor idealnie pasuje do zasłon czy kanapy. Jeśli nie to wybieramy sobie coś innego. Często kierujemy się wyborami takimi, jaki dokonał ktoś z rodziny czy znajomych, ale to jest wielkim błędem. Wystarczy inne ustawienie mebli, inne kolory i ta lampa nie będzie za nic do nas pasowała. Warto mieć to na uwadze szukając czegoś konkretnego dla siebie. Jeśli ma to być lampa, która ma oświetlać pokój to trzeba się również skupić na jakości oświetlenia. Mała lampa nie będzie dobrym rozwiązaniem, bo nie oświetli wnętrza. Trzeba będzie poszukać stojące lampy z dużej mocy halogenami. Wtedy na pewno oświetlmy wnętrze i osiągniemy zamierzony efekt.

 

Bardzo często jest tak, że stawiamy lampę w jednym rogu i nie ma w ogóle z niej żadnego pożytku, ani światłą. Nagle wpadamy na pomysł żeby przenieść ją w inne miejsce i jest o niebo lepiej. To pokazuje, że wszystko ma swoje miejsce i trzeba wiedzieć, w jaki sposób lampę postawić żeby dawała lepsze efekty. Każdy ma inne zdanie na temat lamp, ale na pewno trzeba się trzymać ogólnych postanowień i wybierać takie lampy, jakie nam się podobają. Nie patrzmy na to, co się komuś podoba albo, co jest dzisiaj modne. Wnętrza są przecież różne i nie wszystkie lampy będą się prezentowały w dokładnie taki sam sposób. Trzeba je po prostu dopasować do naszego wnętrza, a wtedy będziemy się nimi mogli o wiele bardziej cieszyć i je eksponować.

Odwiedź lampylampy.pl – lampy sklep internetowy, zawsze aktualna propozycja.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.