×

Zdobienie ścian – 5 praktycznych pomysłów

Zdobienie ścian – 5 praktycznych pomysłów

plakatyJeśli nie odpowiada nam ściana, którą mamy i chcemy coś w niej zmienić, to warto skorzystać z ciekawych rozwiązań i pomysłów. Nawet szara ściana może wyglądać ciekawie pod warunkiem, że znajdziemy odpowiedni pomysł, który będzie w stanie ją zmienić na lepsze.

Fototapeta

Bardzo popularna jest fototapeta, która może być na całej ścianie albo tylko na jej części. Wszystko zależne będzie od tego czy ściana jest całkowicie wolna i nic na niej nie ma, ani przy niej nie stoi, czy jednak jest zasłonięta. Jeśli jest zasłonięta to nie ma sensu, żeby robić fototapetę na całej długości i szerokości, bo i tak nie będzie jej dobrze widać. Jeśli nie wybraliśmy żadnej ciekawej fototapety z bogatej oferty, to można zamówić dokładnie taki wzór, jaki nas interesuje. Możemy własne zdjęcie z wakacji oddać w ręce fachowców, którzy zrobią z niego niesamowitą fototapetę. Mamy wtedy gwarancję, że nikt inny takiego widoku mieć w domu nie będzie.

Plakaty

Coraz bardziej popularne stają się plakaty na ścianach. Trzeba jednak wybrać taki wzór, który będzie odpowiedni do naszego wystroju jak i gustu. Wtedy na pewno ozdobimy jeszcze bardziej nasze mieszkanie czy biuro. Plakaty są na tyle uniwersalne, że można je stosować w każdym możliwym pomieszczeniu. Wystarczy ściana i już można cieszyć się ciekawym wyglądem.

Nowa tapeta

Można położyć na ścianie tapetę. Obecnie bardzo modne jest ułożenie tylko kilku pasków, a nie zalepianie całej ściany. Wygląda to znacznie lepiej, trzeba tylko w odpowiednim kolorze pomalować ścianę tak, żeby dawała kontrast.

Naklejki

Naklejki w różnych kolorach i w różnych kształtach. Dopasować można konkretnie pod wnętrze. Może to być naklejka ze zwierzątkiem do pokoju dziecinnego albo niesamowita naklejka z dużym drzewem do salonu.

Szablony

Można również skorzystać z wielu gotowych szablonów, które maluje się na ścianie. Można oczywiście dodać coś od siebie i zamiast zwykłej farby można zastawiać gips z kolorowymi dodatkami. Wszystko zależne będzie od tego, jaki wzór i wielkość szablonu wybierzemy.

Plakaty na ścianę kupisz w sklepie: posterilla.pl – sprawdź aktualną propozycję !

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.