×

Jak zyskać dodatkową przestrzeń w mieszkaniu?

Jak zyskać dodatkową przestrzeń w mieszkaniu?

Chciałbyś zyskać nieco przestrzeni w pokoju? Męczy się zatłoczona przestrzeń, a zabawki dziecka nie mieszczą się już w pudełkach?

Przyda Ci się mała rewolucja w mieszkaniu. Najpierw zastanów się, czy możesz zagospodarować inaczej przestrzeń, aby zdobyć więcej miejsca. Być może ściana między salonem a kuchnią jest zbędna i można ją wyburzyć? Jeśli w salonie nikt nie nocuje można zrezygnować z drzwi na korzyść przejścia.

Wykorzystać również kilka trików zwiększające pomieszczenie optycznie. Oświetlenie gra tutaj dużą rolę. Im jaśniejsze pokoje tym lepiej. Zapewnij sobie zarówno główne źródło światła, jak i boczne oświetlenie, które stworzy klimat. Równie istotny jest dobór kolorów. Mały pokój pomaluj na biało i wybierz jasne meble. Jeśli chcesz ożywić wystrój kolorami użyj barwnych dodatków, jednak niezbyt dużych, takich jak np. lampa. Ważne, aby dominowały kolory jasne. Niezawodnym sposobem na optyczne powiększenie są lustra.

Stosując tych kilka zasad w wystroju wnętrza sam zobaczysz, jak pozytywnie wpływają na powiększenie przestrzeni w mieszkaniu.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

1 comment

kociol.net

Zabudowy są główną przyczyną zmniejszania powierzchni domu.

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.