×

Modny rockowy look i jego miejsce w szafie

Modny rockowy look i jego miejsce w szafie

ubraniaAby zapanować nad często szalejącymi już ilościami naszych ciuchów, torebek, pasków, szalików, kurtek, butów oraz nieliczonej ilości wszystkich innych bardzo potrzebnych każdej kobiecie rzeczy trzeba zainwestować w coś, co pozwoli nam się oswobodzić z dużej ilości naszych elementów garderoby. Najlepiej postarać się o samą garderobę, która może być lekiem na wszelkie nasze ciuchowo – porządkowe dolegliwości. Wreszcie trzeba się zmierzyć z niezliczoną ilością bluzek, które nadal zalegają na naszej podłodze, krześle lub leżą nieładnie w niedomykającej się szafie. Garderoba jest o tyle wygodnym rozwiązaniem, ze możesz rozmieścić swoje wszystkie rzeczy wedle gustu. W innym miejscu będą wisiały torebki, gdzie indziej postawisz buty, po lewej znajdą się ciuchy jesienno – zimowe, po prawej wiosenno – letnie. Wszystko według twojego wyboru i własnej inwencji.

Taka zmiana wnętrza, jak zastosowanie w swoim domu czy mieszkaniu garderoby nie jest przeznaczone tylko dla kobiet i tylko dla takich, które muszą mieć miejsce na swój liczny zbiór szpilek. W końcu ramoneski damskie też trzeba gdzieś trzymać i każda fanka rockowego stylu powinna o tym wiedzieć. Oczywiście osobne miejsce powinno być także przeznaczone dla kolorowych koszul, skórzanych spodni i ciekawych nakryć na głowę. Sama garderoba nie musi być pomieszczeniem dużym, może być większą szafą, do której nawet nie uda nam się wejść, ale będziemy mieć wszystko ładnie ułożone na swoim miejscu. Oczywiście im większa tym lepsza, ale nawet w takiej niewielkiej garderobie uda nam się ładnie wyodrębnić miejsce dla torebek, płaszczów zimowych. Nawet wcześniej wspomniane ramoneski damskie, ale być może także męskie, jeżeli garderoba będzie dzielona wspólnie, można powiesić w ładnym i wygodnym miejscu tak, aby podczas chłodnej jesieni szybko po nie sięgnąć. W okresie zimo ramoneski mogą zostać wymienione na kurtki zimowe lub ciepłe puchowe płaszcze, a same zawiesi się je gdzieś dalej.

Stworzenie w swoim domu takiego miejsca jest idealne również pod względem zachowania porządku w swojej sypialni, ale nawet w samej garderobie, która przemyślana i stworzona w sposób wygodny nie będzie się bałaganiła, nawet gdy rano trzeba będzie szybko znaleźć coś dla siebie. Ramoneski damskie powiesi się po lewej, by zawsze przy wyjściu po którąś szybko sięgnąć. Torba znajdzie się na wieszaku obok, buty będą stały pod kurtką, a półki z kolorystycznie ułożonymi koszulkami oraz spodniami znajdzie się na przykład po stronie prawej. Dzięki obmyślanemu rozmieszczeniu wszystko stanie się wygodniejsze oraz w pewnym sensie nawet lepsze, ponieważ nie będziemy musieli korzystać z kilku szaf, przerzucać w półkach spódniczek, spodni, bluz, by znaleźć koszulkę i wreszcie zapanujemy nad znalezieniem miejsca na paski, chusty, szale oraz krawaty ukochanego. Wszystko w garderobie będzie miało swoje miejsce i będzie blisko siebie. Zdecydowanie garderoba jest jednym z lepszych pomysłów, jakie można zrealizować w swoim domu.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • MySpace
  • Twitter

Opublikuj komentarz

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.